LOGO e-Mutabakat

LOGO e-Mutabakat

Mutabakat Süreçlerinizde Hız Kazanın! Firmanızın mutabakat süreçlerini çok daha rahat bir şekilde yönetebilmelerini sağlamak amacıyla geliştirilen Logo e-Mutabakat ile çalıştığınız firmalarla mutabakatlarınızı posta, telefon ya da faks yerine elektronik olarak yapabilirsiniz. Logo e-Mutabakat ile mutabakat süreçlerinizi web üzerinden yürütüp, hız kazanarak zaman tasarrufu sağlayabilirsiniz. Logo e-Mutabakat Portalı üzerinden mutabakat süreçlerinizi ve hangi aşamada olduklarını kontrol edebilirsiniz. Yüzlerce satırlık 2 ekstreyi saniyeler içerisinde karşılaştırabilir, aralarındaki farkları ay, gün ve işlem cinsi bazında bulabilirsiniz. Excel üzerinden verilerinizi e-Mutabakat portalına kolaylıkla aktarabilirsiniz. Üstelik web üzerinden, herhangi bir programa ihtiyaç duymadan, excele aldığınız verilerinizin anında aktarımını gerçekleştirebilirsiniz. Mutabakat ile ilgili uyuşmazlıklarınızı, sistem üzerinden online haberleşerek çözüme ulaştırabilirsiniz. Tamamlanan ve onaylanan mutabakatlarınızı portal üzerinden kontrol edebilirsiniz. BA-BS mutabakatlarınızı, cari ekstre mutabakatlarınızı ve cari bakiye mutabakatlarınızı takip edebiliyorsunuz.
Logo e-Mutabakat ile hangi mutabakatlarımı yapabilirim ?
Logo e-Mutabakat ile BA, BS, Cari Ekstre ve Cari Bakiye mutabakatlarınızı yapabilirsiniz.
Hayır, mutabakat yapacağınız firmalar, Logo e-Mutabakat kullanıcısı olsun ya da olmasın, maillerinizi otomatik olarak yollayabilir; onay ve red cevaplarınızı online olarak mutabakat portalından takip edebilirsiniz.
Mutabakat yapacağım firmaların da Logo e-Mutabakat kullanıcısı olması zorunlu mudur ?
Logo e-Mutabakat kullanmak için Logo ERP çözümlerinden birine sahip olmak gerekir mi ?
Mevcut yazılımınız ne olursa olsun, Logo e-Mutabakat sisteminizle uyumlu olarak çalışabilir.
Logo e-Mutabakat çözümünün kullanmaya nasıl başlayabilirim ?
Logo e-Mutabakat’ı 2016 yılının sonuna kadar ücretsiz olarak e-mutabakat.diyalogo.com.tr adresi üzerinden sınırsız olarak kullanabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular :

Mutabakat Süreçlerinde Optimizasyon Logo e-Mutabakat, mutabakat yapacağınız firmalar, Logo e-Mutabakat kullanıcısı olsun ya da olmasın, maillerinizi otomatik olarak yollamanızı; onay ve red cevaplarınızı online olarak mutabakat portalından takip edebilmenizi mümkün kılar. Tamamlanan ve onaylanan mutabakatlarınızı portal üzerinden kontrol edebilme, ihtiyaç duyduğunuzda tüm geçmiş mutabakatlarınıza ulaşabilme kolaylığını sunar. Tasarruf, Hız ve Anlık Kontrol Avantajları Logo e-Mutabakat, mutabakat süreçlerinizi web üzerinden yürütüp, hız kazanarak zaman tasarrufu elde etmenizi sağlar. Kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılan Logo e-Mutabakat Portalı, mutabakat süreçlerinin ve hangi aşamada olduklarının kontrol edilmesine imkan tanır. Logo e-Mutabakat, yüzlerce satırlık 2 ekstreyi saniyeler içinde karşılaştırarak aralarındaki farkları ay, gün ve işlem cinsi bazında bulur. Kolay Veri Aktarımı Logo e-Mutabakat, verilerin Excel üzerinden  e-Mutabakat portalına kolaylıkla aktarılmasına imkan tanır. Ayrıca, web üzerinden, herhangi bir programa ihtiyaç duyulmadan, excele alınan verilerin anında aktarılmasını sağlar.
  • logogo3
  • logo_start
  • bordro_plus2
  • tiger_3
  • e-devlet_6
  • logo_mutabakat
  • mobil_satis
logogo31 logo_start2 bordro_plus23 tiger_34 e-devlet_65 logo_mutabakat6 mobil_satis7
Logo Satış ve Servis Hizmetleri  |  0 216 488 88 88
GÜMRAH Bilgisayar San. Tic. Ltd. Sti - 1999 - 2016
Adres : Üsküdar Cd. Tuna Ap. No: 127/1 Atalar / Kartal / İSTANBUL    |   Telefon : 0 (216) 488 88 88 pbx    |    Faks : 0 (216) 473 20 58    |    E-Posta : logo@gumrah.com.tr
Teklif Al Fiyat Listesi Sürümler Demo Talep Et