LOGO Hizmetler

DESTEK Hizmetleri

Destek hizmeti, Logo ürünlerini yeni kullanmaya başlamış ya da uzun yıllardır kullanan fakat destek ihtiyacı olan şirketlere verilmektedir. Şirketlerin ihtiyaçlarına göre kullanılan tüm modüllerde destek verildiği gibi, destek kapsamı sadece belirli modüllerle de sınırlandırılabilir. Destek hizmeti kapsamında şirketlerin yaşadığı problemlerin çözümünün yanı sıra, iyileştirme ve geliştirme çalışmaları da yer alır. Herhangi bir süreçte iyileştirme yapılması istendiğinde, ihtiyaçlar analiz edilerek talep sahibine süre ve maliyet anlamında bilgi verilir, karşılıklı mutabakata varıldığı takdirde ilgili çalışma gerçekleştirilir.
LOGO EĞİTİM HİZMETLERİ Tüm logo programlarının eğitimi LSU belgeli uzman personelimiz tarafından verilmektedir. Eğitimlerimiz 2’şer saatlik periyotlar halindedir. Eğitim süreleri firmanızın talebine bağlıdır. Müşterilerimize yerinde veya kendi ofisimizde eğitim vermekteyiz.
  • logogo3
  • logo_start
  • bordro_plus2
  • tiger_3
  • e-devlet_6
  • logo_mutabakat
  • mobil_satis
logogo31 logo_start2 bordro_plus23 tiger_34 e-devlet_65 logo_mutabakat6 mobil_satis7
ÇAĞRI BAZLI YERİNDE DESTEK HİZMETİ Yerinde destek hizmetine ihtiyaç duyulan sorunlar ile karşılaşıldığında, Logo kullanıcısı ile, GÜMRAH Müşteri Destek temsilcisi arasında, mutabakat sağlanır ve belirlenen zaman içinde hizmet verilir. Sistemin çalışamaz olduğu ve acil müdahale gereken durumlarda karşılıklı mutabakat sağlandıktan sonra 4 -8 saat içinde soruna müdahale edilir.
DANIŞMANLIK HİZMETLERİ GÜMRAH, iş yapış şeklinize göre ihtiyaçlarınızı tespit eder ve ihtiyaçlarınıza göre kurulacak olan bilgisayar sistemleri ve bu sistemlerin kurulum öncesi gereken altyapı, donanım ve yazılım ürünlerinin tespiti ve satın alınması konularında danışmanlık hizmeti verir. Danışmanlık hizmeti, sürekli gelişmekte olan bilgi ve iletişim teknolojilerini izleyen uzman ekibimiz tarafından, sizlere rekabet avantajı sağlayacak ve verimliliğinizi artıracak çözümler içerecek şekilde eksiksiz yerine getirilir. GÜMRAH, Hizmet Sözleşmeli olarak çalıştığı tüm firmalara danışmanlık hizmetini ücretsiz vermektedir.
BAKIM ANLAŞMASI Firmanızdaki yazılım sisteminizin çalışması ile ilgili her türlü soru ve sorunlarınıza, yedeklerinizin güvenli bir şekilde alınmasına, e-Devlet uygulamalarınızın sorunsuz işlemesine ve kullanıcı ihtiyaçlarınıza yönelik hızlı servis çözümleri sağlar. Firmanızın durum değerlemesi sistem personelimiz tarafından yapılır ve size en uygun olan anlaşma tarafınıza sunulur.
TELEFON DESTEK HİZMETİ 09:00 ile 18:00 saatleri arasında Logo kullanıcısının karşılaşabileceği ve telefonla cevaplanabilecek basit sorunların çözümü için telefonla danışmanlık, internet üzerinden destek ve ihtiyaç duyulduğunda doküman gönderilmesi hizmetlerini içerir.
PERİYODİK ZİYARET DESTEK HİZMETİ GÜMRAH, destek hizmet kapsamına göre periyodik olarak müşteri ziyaretlerinde bulunmaktadır. Kullanılan ürün ve çalışma ortamının gözden geçirilmesi, gerekli önlemlerin alınması için müşteriye tavsiyelerde bulunulması, gerekli görüldüğü takdirde sistem üzerinde müdahale edilmesi hizmetlerini içerir.
UZAK BAĞLANTI HİZMETİ Uzaktan erişim bağlantı yoluyla firmaların sistemine bağlanarak, anında sorun teşhisi, çözümü yapılmaktadır. Uzaktan destek için lütfen Destek uzmanımızın söylediği programı indirip ID No ve şifresini veriniz. Uzak Destek ücretimiz 100 TL + KDV' dir. ödeme dekontunuzu logo@gumrah.com.tr mail adresine gönderiniz. Ödeme yapıldıktan sonra sizinle irtibata geçilecektir.
7/24 DESTEK HİZMETİ Mesai saatleri dışında ulaşılabilecek bir telefon numarası verilir.
ACİL DESTEK HİZMETİ Müşteri yerinde veri kurtarma, yeniden kurulum v.b. gibi gün içinde acil müdahale gerektiren hizmetleri kapsar. Sözleşmeli müşterilerimize bu hizmet bedelsiz sunulmaktadır
Banka Bilgisi :
GARANTI Bankası ; Şub : Rahmanlar ( 675 ) HNo :  6298982 IBAN : TR360006200067500006298982 İŞ Bankası ; Şub : Cevizli ( 1096 ) HNo :  383567 IBAN : TR570006400000110960383567  
0 ( 532 ) 548 60 61 7/24 Acil Destek
Logo Satış ve Servis Hizmetleri  |  0 216 488 88 88
GÜMRAH Bilgisayar San. Tic. Ltd. Sti - 1999 - 2016
Adres : Üsküdar Cd. Tuna Ap. No: 127/1 Atalar / Kartal / İSTANBUL    |   Telefon : 0 (216) 488 88 88 pbx    |    Faks : 0 (216) 473 20 58    |    E-Posta : logo@gumrah.com.tr
LOGO Devir İşlemleri Fiyat Listesi Teklif Al